Drupal

Sellel alajaotusel on kaks mõtet.

Esiteks muidugi tasub mul enda jaoks kuhugi kokku korjata kõik Drupaliga jahmerdamisega kogunenud teadmised. Ma olen seda korduvalt alustanud, osa materjale on juba otsast aegunud, osa pole kunagi olemas olnud ja nii edasi. Kuid miski ei saa kunagi päris valmis; kui ma seda ootama jääksin, ei paneks ma seda kunagi üles. Lisaks on siin ka saidi kasutamise õpetus. Seda (täpsemal varasemaid versioone) olen kasutanud template'ina, kui olen teistele tehtud saitidele kasutamisõpetust teinud. Siin seda otseselt vaja ei ole, sest oma kodulehele panen asju üles ainult ise (kuigi teoreetiliselt võiks seda siin vaja minna siis, kui näiteks paneksin, kellegi vanemaid materjale üle vaatama; pildid kadusid neis konvertimise käigus ära).

Teiseks, mis seal salata, on see natuke reklaam Drupalile ja minu oskustele.

Järgnev koosnebki kolmest osast: Drupali üldmaterjalid (mida tuleb ajakohastada), Õpetus (mis, nagu öeldud, on küll adekvaatne, kuid reaalselt vaid template) ja Arendus, kuhu panen kirja, mida ma saidi kallal teen. Viimane vast pakub huvi ka teistele Drupali arendajatele.

(Jah, on veel 4. osa, D7, ehk vana saidi konf, ent... kusagil tasub seda ju alles hoida ja miks mitte siin... dokumendid tulid ju konvertides üle - kui vabandusi otsida...)